Weronika Bańska
Weronika BańskaPrezesweronika.banska@elsa.org.pl
Mateusz Zając
Mateusz ZającSkarbnikmateusz.zajac@elsa.org.pl
Marta Sławińska
Marta SławińskaWiceprezes ds. Działalności Naukowejmarta.slawinska@elsa.org.pl
Marta Tomczak
Marta TomczakWiceprezes ds. Marketingumarta.tomczak@elsa.org.pl
Jan Wiśniewski
Jan WiśniewskiAsystent ds. STEPjan.wisniewski@elsa.org.pl
Monika Walczak
Monika WalczakAsystent ds. Seminariów i Konferencjimonika.walczak@elsa.org.pl
Emilia Staniak
Emilia StaniakDyrektor ds. Komitetu Prawnego ELSA Polandemilia.staniak@elsa.org.pl
Maciej Szpulak
Maciej SzpulakDyrektor ds. Zasobów Ludzkichmaciej.szpulak@elsa.org.pl
Norbert Pierzyna
Norbert PierzynaDyrektor ds. Zasobów Ludzkichnorbert.pierzyna@elsa.org.pl
Krzysztof Tokarski
Krzysztof TokarskiDyrektor ds. Ochrony Danych Osobowychkrzysztof.tokarski@elsa.org.pl
Małgorzata Domańska
Małgorzata DomańskaDyrektor ds. Grantówmalgorzata.domanska@elsa.org.pl
Justyna Helbing
Justyna HelbingDyrektor ds. Moot Courtjustyna.helbing@elsa.org.pl
Iwona Tarabasz
Iwona TarabaszDyrektor ds. Rozwoju Naukowegoiwona.tarabasz@elsa.org.pl
Bernadetta Semczuk
Bernadetta SemczukDyrektor ds. Publikacji Naukowychbernadetta.semczuk@elsa.org.pl
Dominika Janiszewska
Dominika JaniszewskaDyrektor ds. Kontaktów Międzynarodowychdominika.janiszewska@elsa.org.pl
Julia Podworska
Julia PodworskaDyrektor ds. Programu Praw Człowiekajulia.podworska@elsa.org.pl
Maciej Jany
Maciej JanyDyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznychmaciej.jany@elsa.org.pl
Karolina Ziemińska
Karolina ZiemińskaDyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznychkarolina.zieminska@elsa.org.pl








Weronika Bańska

Weronika Bańska


Prezes



weronika.banska@elsa.org.pl








Mateusz Zając

Mateusz Zając


Skarbnik



mateusz.zajac@elsa.org.pl








Marta Sławińska

Marta Sławińska

Wiceprezes
ds. Działalności Naukowej



marta.slawinska@elsa.org.pl








Marta Tomczak

Marta Tomczak


Wiceprezes ds. Marketingu



marta.tomczak@elsa.org.pl








Jan Wiśniewski

Jan Wiśniewski


Asystent ds. STEP



jan.wisniewski@elsa.org.pl








Monika Walczak

Monika Walczak


Asystent
ds. Seminariów i Konferencji


monika.walczak@elsa.org.pl







Emilia Staniak

Emilia Staniak

Dyrektor ds. Komitetu Prawnego ELSA Poland


emilia.staniak@elsa.org.pl







Maciej Szpulak

Maciej Szpulak

Dyrektor
ds. Zasobów Ludzkich


maciej.szpulak@elsa.org.pl







Norbert Pierzyna

Norbert Pierzyna

Dyrektor
ds. Zasobów Ludzkich


norbert.pierzyna@elsa.org.pl







Krzysztof Tokarski

Krzysztof Tokarski

Dyrektor ds. Ochrony Danych Osobowych


krzysztof.tokarski@elsa.org.pl







Małgorzata Domańska

Małgorzata Domańska

Dyrektor
ds. Grantów


malgorzata.domanska@elsa.org.pl







Justyna Helbing

Justyna Helbing

Dyrektor
ds. Moot Court


justyna.helbing@elsa.org.pl







Iwona Tarabasz

Iwona Tarabasz

Dyrektor
ds. Rozwoju Naukowego


iwona.tarabasz@elsa.org.pl







Bernadetta Semczuk

Bernadetta Semczuk

Dyrektor
ds. Publikacji Naukowych


bernadetta.semczuk@elsa.org.pl







Dominika Janiszewska

Dominika Janiszewska

Dyrektor ds. Kontaktów Międzynarodowych


dominika.janiszewska@elsa.org.pl







Julia Podworska

Julia Podworska

Dyrektor ds. Programu Praw Człowieka


julia.podworska@elsa.org.pl







Maciej Jany

Maciej Jany

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych


maciej.jany@elsa.org.pl







Karolina Ziemińska

Karolina Ziemińska

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych


karolina.zieminska@elsa.org.pl

Napisz do nas

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Image

Adres do korespondencji

ul. Konduktorska 4/19
00-775 Warszawa

Dane do faktury

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa
ELSA Poland

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
NIP: 525-15-69-160

Partner

Partner

Partner

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Patron Programu Praw Człowieka

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Slider
© 2020 Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Wszystkie prawa zastrzeżone

Szukaj

Strona korzysta z plików cookies

Na naszej stronie wykorzystujemy tzw. pliki cookies. Dzięki nim możemy świadczyć Państwu usługi oraz dostarczać treści na najwyższym poziomie.